




1 769 ₴
Показати оптові ціниСтельовий світильник A-TUBE плафон якого стилізований у вигляді туба, чорного кольору виконаний з металу. Модель входить в серію світильників в якій представлені три варіанти розміру корпусів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2190177521-cvetilnik-tube-dlinna.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2190177521-cvetilnik-tube-dlinna.html
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні. Завдяки конструкції світло є спрямованим, що дозволяє виділити певні зони у приміщенні або підсвічування певних предметів. Також комбінація світильників з цієї серії дозволить створити основне освітлення в невеликій кімнаті оформленої в стилі мінімалізму або хай-тек.
Світильник має плафон з цоколем GU10 це значить лампочку можна поміняти самостійно. Довжина світильника 60см. Ширина 6см.
Потужність світлового потоку і світлова температура залежить від вибраної світлодіодної лампочки і смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення та вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням Ви знайдете необхідні лампочки для цього світильника: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540564-lampy-gu10
За посиланням можна переглянути інші бра і світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина | 60см |
| Колір корпусу | чорний |
| Наявність вимикача на корпусі | нi |
| Цоколь | GU10 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Розмір монтажної планки | 6см |
| Тип кріплення | стельова основа |
| Розмір упаковки | 62х8х8см |
| Вес | 0.7кг |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 6 Вт |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 600 см |
| Діаметр | 60 см |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 60 см |