



1 056 ₴
Показати оптові ціниМодне віяння в ремонті та дизайні представляється в модельному ряді світильників стилізованих в виде фигуры конуса. Модель має плафон чорного кольору виготовлений із металу.
Може застосовуватися для загального освітлення простору або конкретної зони, так само модель може бути як окремим елемент декору або комбіновані композиції з інших моделей і кольорів. Надсилки на інші моделі додається:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2194925899-podvesnoj-svetilnik-extra.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2194803640-podvesnoj-svetilnik-extra.html
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі та спальні. Він чудово впишеться в інтер'єр у стилі лофт, сучасна класика або модерн.
Висота світильника 20 см. Лампочка з цоколем Е27 це означає лампочку можна поміняти самостійно. Світлодіодна лампа потужністю 10W може освітити площу до 4 кв. метрів. Підвіс має регулювання за висотою, підходить для стель з різною висотою
Потужність і світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Висота | 20см |
| Ширина | 17 см |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір стельової основи | 10х2см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 22х19х19см |
| Вага | 0.5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Ширина | 17 см |