



3 049 ₴
Показати оптові ціниРізноманітність форм і різновидів робить підвісні світильники одним із найпопулярнішим джерелом світла.
Подовжений плафон світильника виготовлений із рельєфного скла із золотою фурнітурою. Підвіс моделі виготовлений із дроту в тканинному обплетенні з максимальною регульованою висотою 200 см. Світильник дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів, а також комбінації з іншими моделями.
Джерелом світла є одна світлодіодна лампочка з цоколем E27. Лампочка підходить потужністю от 7 - 15W. Здійснити її заміну можна самостійно.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 25 см |
| Ширина | 8 см |
| Колір корпусу | золотий |
| Колір плафона | прозорий |
| Максимальна висота | 200см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | Е27 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 35х20х15см |
| Вага | 1.2 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Циліндр, Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Діаметр | 8 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 см |
| Мінімальна висота підвісу | 35 см |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |