



5 268 ₴
Показати оптові ціни
Люстра-підвіс має кришталевий плафон. Світло, що виходить від чотирьох ламп, проходячи через ці кришталіки, немов крізь призму, заломлюється і створює рівне розсіяне світіння. Виготовлена з кришталю та металу в золотому кольорі.
У конструкції використовується патрон E14. Рекомендуємо використовувати прозорі лампи, або якщо передбачається використання світлодіодних ламп — філаментні. З лампочками такого типу кришталь найкраще переливається й блищить.
Висота підвісу світильника регулюється від 40 см до 200 см.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Люстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів. Вона підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Для прикраси а також додаткових акцентів в інтер'єрі пропонуємо посилання на інші моделі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2203351752-dizajnerskij-svetodiodnyj-svetilnik.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2205780201-dizajnerskij-latunnyj-podves.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2198995476-svetilnik-dizajnerskij-steklyannyj.html
Для вибору лампочок пропонуємо відвідати посилання:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046736-lampa-edisona-filament
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14
За наступним посиланням можна подивитися інші люстри та світильники:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 40см |
| Ширина | 40см |
| Колір корпусу | золотий |
| Колір плафона | прозорий |
| Максимальна висота | 200см |
| Мінімальна висота | 40см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал плафона | кришталь |
| Розмір паковання | 47х43х40см |
| Вага | 5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Світловий потік | 600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5000 г |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 см |
| Мінімальна висота підвісу | 40 см |
| Цоколь | E14 |