



7 770 ₴
Показати оптові ціни Плафон світильника виготовлений із рельєфного скла із золотою фурнітурою. Свет от лампочки проходить через скло, немов крізь призму, заломлює світло, і створює рівне розсіяне світіння. Підвіс моделі виготовлений як ланцюжок з максимальною регульованою висотою 100 см.
У конструкції використовується патрон E14. Рекомендуємо використовувати прозорі лампи, або якщо передбачається використання світлодіодних ламп — філаментні. З лампочками такого типу рельєфне скло найкраще переливається й блищить. Плафон діаметром 20 см призначений на застосування ламп потужністю от 4 до 10W.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Світильник призначений для локального освітлення приватних або торгових просторів. Він підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Модель дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів, а також комбінації з іншими світловими приладами.
Для вибору лампочок пропонуємо відвідати посилання:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046736-lampa-edisona-filament
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 20см |
| Ширина | 20см |
| Відступ від стіни | 20см |
| Колір корпусу | золотий |
| Колір плафона | прозорий |
| Максимальна висота | 100см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | Е14 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір паковання | 45х45х22 см |
| Вага | 1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Спрямоване світло | Немає |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 100 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |