-5%






4 095 ₴
3 890 ₴
Показати оптові ціниВелика кругла люстра відтворює багатогранність світлових акцентів, створюючи ефект космічних пейзажів і природних чудес, представляючи собою сучасний світловий артоб'єкт.
Центром композиції є плафон діаметром 50 см, потужний і розсіяний світло якого м'яко підсвічує простір кімнати.
Світильник обладнаний вбудованим led джерелом світла потужністю 70W, має три режими світлової температури.
Під'єднується до джерела змінної напруги 230 В.
Люстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів.
Встановлюється на стіну або стелю за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | білий |
| Колір фурнітури | золотистий |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 300-4500-6000К |
| Потужність джерела світла Led | 70W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 60х12см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Розмір паковання | 55х55х11см |
| Вага | 2,9кг |
| Ширина | 50см |
| Висота | 5 см |
| Довжина: | 50см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 70 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 2900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |