



2 156 ₴
Показати оптові ціниСвітильник має кулястий білий матовий плафон. Світло вихідне від лампи, проходячи через матове скло, створює рівне розсіяне світіння. Виготовлена зі скла та металу в латунному кольорі.
У конструкції використовується патрон E27. Рекомендуємо використовувати лампочки у формі свічки і потужністю тільки до 9W.
Світлова температура залежить від світлової температури світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Бра призначений для локального освітлення приватних або торгових просторів. Він підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Для прикраси а також додаткових акцентів в інтер'єрі пропонуємо посилання на інші моделі:
https:/svetotechnika.com.ua/ua/p2168751034-bra-mae-dlina.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2168951540-bra-zhemchuzhina-samiddle.html
Опис товару
| Довжина: | 40см | |
| Ширина | 16см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | 21см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | E27 | |
| Розмір плафона | 15см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Потужність лампи | маx 9 Вт свічка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Розмір стельової основи | 10х3см | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Вага | 1,2кг |
Для вибору лампочок пропонуємо відвідати посилання: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 160 мм |