


1 675 ₴
Показати оптові ціни Модель являє собою лінію сучасних світильників плафони яких стилізовані у формі лінії, де LED елемент розташований збоку корпусу. Стильно поєднується в інтер'єрі в стилі мінімалізму, виготовлений із металу.
Підходить для розміщення у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Можна ефективно використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
https:/svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye/page_4
Світильник має плафон с LED цоколем потужністю 7W Довжина бра 60 см.
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 6 см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина: | 60см |
| Колір корпусу | чорний |
| Відступ від стіни | 10см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7W |
| Світлова температура | 4000K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір паковання | 78х21х15 см |
| Вага | 1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 7 Вт/год |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 600 мм |