



2 068 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник BERNARD плафон якого стилізований у формі туба чорного кольору виготовлений із металу. Модель входить до серії світильників, у яких представлено два варіант кольору корпусів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2267620530-nastennoe-bra-bernard.html
Функціонально та стильно підходить для розміщення у вітальні, передпокої, коридорі спальни. Завдяки конструкції світло є спрямованим, що дає змогу виділити певні зони в приміщенні або підсвічування певних предметів. Також комбінація світильників цієї серії дасть змогу створити основне освітлення в невеликій кімнаті оформленій у стилі мінімалізму або хай-тек.
Світильник має плафон с цоколем MR11, GU10 це означає лампочку можна поміняти самостійно. Довжина світильника 30 см. Ширина 8 см.
Потужність світлового потоку та світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням Ви знайдете необхідні лампочки для цього світильника: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540564-lampy-gu10
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина: | 30см | |
| Ширина | 8 см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | MR11, GU10 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Відступ від стіни | 13см | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0.5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 2 Вт/год |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |