



2 277 ₴
Показати оптові ціниСвітильник має круглий білий матовий плафон. Світло вихідне від лампи, проходячи через матове скло, створює рівне розсіяне світіння. Виготовлена зі скла та металу в чорному кольорі.
Потужність вбудованої світлодіодної лампочки 6 Вт, світлова температура 4000К.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою вбудованого вимикача.
Бра призначений для локального освітлення приватних або торгових просторів. Світильник підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Для прикраси а також додаткових акцентів в інтер'єрі пропонуємо посилання на інші моделі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p1944817391-bra-svetodiodnoe-linejnoe.htmlОпис товару
| Довжина: | 30см |
| Ширина | 20см |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий матовий |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | є |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Розмір паковання | 36х24х10 см |
| Розмір монтажної планки | 30см |
| Вага | 0.8кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |