



2 511 ₴
Показати оптові ціни Модель являє собою лінію сучасних підвісних світильників плафони яких стилізовані у формі спіралі, виготовлений із металу.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями.
Висота підвісу світильника регулюється до 210 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів.
Можна ефективно використовувати креативні композиції з іншими моделями.
https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244633-bra-svetodiodnye/page_3
Світильник має плафон с LED цоколем потужністю 10W. Висота світильника 75см.
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Під'єднується через блок!!
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Під'єднання | через блок | |
| Висота | 75см | |
| Ширина | 12 см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | LED | |
| Потужність лампи | 10W | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Максимальна висота підвісу | 210см | |
| Мінімальна висота підвісу | 80см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0.5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 75 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Ширина | 12 см |
| Основні | |
| Максимальна висота підвісу | 210 см |
| Мінімальна висота підвісу | 80 см |
| Цоколь | LED module |