






1 749 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодні SMART світильники AL6143ARD MADEIRA — це сучасне освітлення зі зручним керуванням, яке створює атмосферу комфорту та затишку у вашому приміщенні. Вони поєднують у собі стильний дизайн і передові технології, забезпечуючи якісне й ефективне освітлення.
Ці світильники ідеально підходять для використання як у домашніх, так і в комерційних приміщеннях, додаючи сучасний шарм вашому інтер'єру.
Світильник обладнаний функцією керування режимами світіння.
Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Сучасний світлодіодний світильник дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
Останні настроювання яскравості та колірної температури використовуються за наступного вмикання світильника.
Під час встановлення світильника можна вибрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб і сценарієм освітлення в приміщенні. Доступні варіанти однієї колірної температури 3000К-4000К-6500К або змішування квітів 3000K+6500K 6500K+3000K-4000 К
| Потужність | 60W |
| Напруга | 230B |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 4850Lm |
| Світлова температура | 3000-6500К |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | білий |
| Колір світіння | регульований |
| Розмір | 660х260х120мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Світловий потік | 4850 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 26 см |