





1 980 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна люстра серії SMART є сучасною,
економною й екологічно чистою альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності вона може використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях, а також у комерційних інтер'єрах, і завдяки вишуканому сучасному геометричному дизайну дає змогу прикрасити інтер'єр будинків і квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Корпус люстри виготовлений із якісного металу, розсіювач — з міцного довговічного та не старіючого акрила.
Вона обладнана функцією керування режимами світіння.
У ній є додаткова пурна підсвітка основи світильника
Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природний колір освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
Останні настроювання яскравості та колірної температури використовуються під час увімкнення світильника.
Під час встановлення люстри можна вибрати такі варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб і сценарієм освітлення в приміщенні:
1й режим WARM:
- змішування кольорів 3000K + 6500K + синій
-моно колір6500К+синій.
2й режим WHITE:
- змішування кольорів 4000К+фіолетовий
- моноколір 4000К + фіолетовий.
3й режим COLD:
- змішування кольорів 6500 К + 3000 К + 3000 К
- моноколір 3000К+3000К.
Нічник:
- мікс кольорів 4000К+фіолетовий
- моноколір 4000К+фіолетовий
| Потужність | 72W |
| Напруга | 230B |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 5200Lm |
| Світлова температура | 3000-6500К |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Колір світіння | регульований |
| Розмір | 60,5х40,5х11,5мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11.5 см |
| Довжина | 60.5 см |
| Ширина | 40.5 см |