






11 079 ₴
Показати оптові ціниЛюстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів. Вона підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Модель прикрашають кришталевого скла у формі камінців прозорого та бурштинового кольору. Виготовлена в алюмінієвому корпусі золотого кольору.
Джерелом світла є 8 змінних ламп під цоколь G9. Такі лампочки можна поміняти самостійно.
Висота підвісу люстри регулюється від 55 см до 170 см.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 60см | |
| Колір корпусу | золото | |
| Максимальна висота підвісу | 170см | |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см | |
| Колір корпусу | золото | |
| Колір кришталю | прозорий бурштиновий | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G9 | |
| Кількість ламп | 8 | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 12,5 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12500 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |