






Відправка з 10 квітня 202617 909 ₴
Показати оптові ціниЛюстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів. Вона підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Зовнішність люстри складається з органічних форм, у яких непропорційні та нерівномірні лінії створюють сукупність ексклюзивних і унікальних композицій, що ґрунтуються на елементах природи.
Модель прикрашають кришталеві підвіси прозорого кольору. Виконана люстра в алюмінієвому корпусі кольору хром.
Джерелом світла є 12 змінних ламп під цоколь G9. Такі лампочки можна поміняти самостійно.
Висота підвісу люстри регулюється від 55 см до 185 см.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

Опис товару
| Довжина: | 150см | |
| Висота | 45 см | |
| Колір корпусу | хром | |
| Максимальна висота підвісу | 185 см | |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см | |
| Колір корпусу | золото | |
| Колір кришталю | прозорий | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G9 | |
| Кількість ламп | 12 | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Розмір монтажної планки | 15см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 13кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13000 г |
| Висота | 45 см |
| Діаметр стельової чаші | 150 см |
| Довжина | 150 см |