




632 ₴
Показати оптові ціниСтильний інтер'єрний функціональний світильник з лампою Led потужністю 16W виготовлений із якісного металу, розсіювач виготовлений із міцного довговічного акрила.
Призначений для освітлення й інтер'єрного підсвічування житлових приміщень будинків, квартир, а також ресторанів і кафе.
Модель може використовуватися як бра або декоративного акцентного підсвічування певних зон і елементів.
Режими роботи (світіння) керуються за допомогою типового настінного вимикача.
Правильне розташування світлодіодів у світильнику сприяє рівномірному освітленню в приміщенні.
Монтаж легкий і надійний.
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 16W |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип | накладний |
| Світловий потік | 1890Лм |
| Світлова температура | 2700-6500K |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Колір корпусу | білий/срібло |
| Температура світіння | регулюється |
| Розмір | 190х200х75 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1 |
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2 |
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 16 Вт/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 190 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Димер | Немає |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Круглий |