







2 372 ₴
Показати оптові ціниБра є вишуканим і елегантним освітлювальним пристроєм, що поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн.
Круглі форми бра підкреслюють його витонченість і універсальність, даючи змогу йому гармонійно вписатися в різні інтер'єри.
Комбінація білого кольору та елементів із латуні додає бра розкішний і витончений вигляд, роблячи його не просто джерелом світла, але й значущим елементом декору.
Білий матовий дифузор зі скла робить світло м'яким і розсіяним.
Висота 36 см. Ширина 10 см.
Світильник має плафон з цоколем G9, таку лампочку можна поміняти самостійно. Розмір плафона 13х10 см.
Світлова температура і потужність залежить від ваших смаків при вибору світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням Ви знайдете необхідні лампочки для цього світильника:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Висота | 36 см |
| Ширина | 10см |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | латунь |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | стельова основа |
| Розмір паковання | 31х31х28см |
| Вага | 1,25кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1250 г |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 100 мм |