





2 387 ₴
Показати оптові ціни Чудовий світильник DALT може застосовуватися для загального освітлення простору або конкретної зони, так само модель може бути як окремим елемент декору або комбінувати композиції з інших моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
Модель має білу мармурову кулю та плафон білого матового кольору виготовлених на підвісі латуного кольору з металу.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі та спальні. Він чудово впишеться в інтер'єр у стилі арт-деко, мінімалізм, сучасна класика або модерн.
Завдяки конструкції та матовому розсіювачу світло рівномірно розподіляється. Ви отримуєте спокійне рівномірне світло.
Ширина цього різновиду підвісу 11 см. з максимальною висотою 175 см. Лампочка з цоколем G9, таку лампочку можна замінити самостійно.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору
моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Ширина | 11см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Колір фурнітури | білий | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Максимальна висота | 175 см | |
| Мінімальна висота | 40см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G9 | |
| Розмір плафона | 10см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 2 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Діаметр | 10 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Максимальна висота підвісу | 175 см |
| Мінімальна висота підвісу | 40 см |
| Цоколь | G9 |