







2 639 ₴
Показати оптові ціниВінтажний підвісний стельовий світильник схожий на еру грецької епохи плафон якого стилізований як циліндр виготовленого з металу латуного кольору и бетонної фурнітури чорного кольору.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору, а також доповнювати або створювати креативні комбіновані композиції з інших моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2056308292-podves-28861hr-hrom.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2178711769-podvesnoj-svetilnik-prozrachnym.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2026351138-lyustra-podves-140.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2178946202-podvesnoj-svetilnik-prozrachnym.html
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокою, коридорі, кухні, спальні, з різною висотою стель.
Висота підвісу світильника регулюється до 185 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є спрямованим, що дає змогу виділити певні зони в приміщенні або підсвічування певних предметів.
Світильник обладнаний плафоном с цоколем E27 таку лампочку можна поміняти самостійно.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Колір плафона | чорний | |||
| Колір корпусу | латунь | |||
| Колір фурнітури | чорний | |||
| Розмір плафона | 18х10см | |||
| Максимальна висота | 185 см | |||
| Мінімальна висота | 25 см | |||
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |||
| Цоколь | E27 | |||
| Кількість ламп | 1 | |||
| Матеріал корпусу | метал | |||
| Розмір монтажної планки | 10см | |||
| Розмір стельової основи | 10х2см | |||
| Розмір паковання |
|
|||
| Вага | 1,5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 185 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |
| Цоколь | E27 |