







5 252 ₴
Показати оптові ціниСтельовий світильник плафон якого виготовлений у формі білого матового диска зі скла на основі металу чорного кольору, з максимальною висотою підвісу 190 см.
Світильник може застосовуватися для загального освітлення простору або конкретної зони, так само він може бути як окремим елемент декору або комбінуватися у композиції з іншими моделями і їхніми кольорами.
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі та спальні. Він чудово впишеться в інтер'єр у стилі арт-деко, мінімалізм, сучасна класика або модерн.
Завдяки конструкції та матовому розсіювачу світло рівномірно розподіляється. Ви отримуєте спокійне рівномірне світло.
Довжина: підвіса 30 см. Мінімальна висота підвісу 50см. Лампочка з цоколем LED потужністю 8W і світловою температурою 4000К.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 30см |
| Висота | 45 см |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий матовий |
| Матеріал розсіювача | стекло |
| Максимальна висота | 190см |
| Мінімальна висота | 50см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Розмір плафона | 30см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір паковання | 44х38х17,5см |
| Вага | 1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 8 Вт |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 45 см |
| Діаметр | 30 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр плафона (див.) | 30 см |
| Максимальна висота підвісу | 190 см |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Мінімальна висота підвісу | 50 см |
| Потужність W | 8 |
| Цоколь | Led |