




3 391 ₴
Показати оптові ціниВінтажний підвісний стельовий світильник плафон якого стилізований у формі повітряної кулі діаметром 25 см виготовленого з пластику сірого кольору. Модель має на корпусі вимикач.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокою, коридорі, кухні, спальні, дає змогу створювати композиції з декількох однакових світильників.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору або ж доповнювати або створювати інші креативні комбіновані композиції світіння з інших моделей і кольорів:
Завдяки конструкції світло є розсіяним і створює м'яке освітлення.
Світильник обладнаний плафоном с цоколем E27.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою вбудованого вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Діаметр світильника | 25 см | |
| Висота | 120см | |
| Колір корпусу | сірий | |
| Наявність вимикача на корпусі | да | |
| Цоколь | E27 | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | пластик | |
| Тип кріплення | монтажні отвори | |
| Розмір стельової основи | 12 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,9 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 25 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Основні | |
| Потужність | 10 |
| Напруга | 220 |
| Площа освітлення | 20 кв.м (макс) |
| Цоколь | E27 |