









11 372 ₴
Показати оптові ціни Чудовий зразок ідеальної класичної люстри, гармонійного поєднання відточених роками форм і традицій у поєднанні з технологічними можливостями займає гідне місце в нашій колекції. Металеві частини пофарбовані в благородний колір латуни. Прозорі підвіски слугують надихаючим завершальним акордом усієї композиції. Наповнюючи приміщення теплим світінням ця люстра створена щоб дарувати затишок у вітальні спальні або залі.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші моделі: https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern/page_8
Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 60см | |
| Висота | 27 см | |
| Максимальна висота підвісу | 200см | |
| Мінімальна висота | 30см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | LED | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К | |
| Потужність | 14W | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 6кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 14 Вт |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6000 г |
| Висота | 27 см |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |