









25 352 ₴
Показати оптові ціниЧудовий зразок ідеальної класичної люстри, гармонійного поєднання відточених роками форм і традицій у поєднанні з технологічними можливостями займає гідне місце в нашій колекції. Металеві частини корпусу пофарбовані в благородний золотий колір. Прозорі скляні подовжені трубочки слугують надихаючим завершальним акордом усієї композиції. Наповнюючи приміщення теплим світінням ця люстра створена щоб дарувати затишок у вітальні спальні або залі.
Лампочки використовуються со стандартним цоколем E14, їх можна буде замінити самостійно.
Загальна потужність люстри та її світлова температури залежатиме від вашого смаку під час вибору світлодіодних лампочок.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші моделі: https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern/page_8
Опис товару
| Довжина: | 100см | |
| Ширина | 100см | |
| Висота | 75см | |
| Кількість ламп | 20 | |
| Колір корпусу | золото | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | Е14 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Розмір стельової основи | 15х4см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 35,4кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |