



14 156 ₴
Показати оптові ціниМодель виконана в стилі спокійного європейського мінімалізму з прозорими плафонами встановленими на плоскій кільцевій срібній основі з металу. Максимальна висота підвісу 85 см
Лампи у формі свічки станут чудовою прикрасою кімнати наповнюючи ее спокійним затишним світінням.
Лампочки с цоколем Е14, їх можна замінити самостійно.
Розмір плафона 15х12см.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046736-lampa-edisona-filament
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14 За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 83 |
| Ширина | 83 |
| Максимальна висота підвісу | 85 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |
| Колір корпусу | хром |
| Колір плафонів | прозорий |
| Розмір плафона | 15х12см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір стельової основи | 12х3см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір паковання | 104х104х22 см |
| Вага | 11,8кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11800 г |
| Діаметр стельової чаші | 80 см |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 83 см |