
451 ₴
Показати оптові ціни Компанія Feron є однією з провідних виробників світлотехнічного обладнання та представником сучасних дизайнерських тенденцій.
Модель виготовлена в вбудованому без рамкового корпусе з алюмінію з пластиковим розсіювачем білого матового кольору.
Світильник призначений для локального освітлення приватних, адміністративних, офісних або торгових просторів, а також готель кафе ресторанів. Він має збільшений кут розсіювання світла і гарну енергоефективність 100 Лм/Вт, підходить для освітлення простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Завдяки конструкції, в якій немає тіней і матовому розсіювачу світло розподіляється рівномірно і ви отримуєте комфортний для очей спокійний рівномірний свет.
Довжина/ширина світильника 225 мм. Лампочка LED потужністю 32W
Світлова температура 4000К.
Монтаж легкий і надійний за допомогою механізму регулювання вбудованого розміру кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники:
Опис товару
| Потужність | 32 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип світильника | вбудований |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Світлова температура | 4000K |
| Вбудований розмір | 36-190мм |
| Термін експлуатації | 30000ч |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 225х20мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Глибина врізного отвору | 36 мм |
| Діаметр врізного отвору | 190 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 190 мм |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 32 W |
| Напруга | 230 |
| Зовнішній діаметр | 225 мм |
| Споживана потужність (W) | 32W |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 225 |