



607 ₴
Світильники із сонячною панеллю та літій-іонним акумулятором.
Світильник на сонячній батареї — це оптимальний варіант для освітлення складських і виробничих приміщень і використання в надзвичайних ситуаціях.
Корпус і розсіювач світильника виготовлений із якісного пластику, який не жовтіє під час використання в поєднанні з якісними комплектуючими.
Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має зручний тримач, що обертається на 180 градусів, гачки для підвішування і щільні магніти.
Ви можете регулювати яскравість світильника та тривалість автономної роботи.
Є режим аварійного сигналу, і бічний ліхтар.
Змінний LI-Ion акумулятор забезпечує тривалу роботу в автономному режимі, пристрій має захист від перезаряджання та повного розряджання, забезпечуючи тривалий ресурс акумулятора.
Функція PowerBank, вихід USB TYPE A дає змогу використовувати світильник як портативний зарядний пристрій.
Характеристики
| Бренд | Ledcoin |
| Ємність батареї | 3600 мА·год |
| Джерело живлення | 3шт Li-Ion 18650 |
| Тип джерела світла | Led |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 145х70мм |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Працює від сонячної батареї, не потрібне електроживлення й заміна батареї |
|
|
Дає змогу забезпечити підсвічування території у потрібний час |
|
|
Швидкий зручний монтаж |
|
|
Якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 71 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Застосування освітлення | Для освітлення терас та балконів, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів та альтанок |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга | 3.7 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Форма плафона | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 14.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Час зарядки | 4-5 годин |
| Час роботи | 4-5 годин |