







7 946 ₴
Показати оптові ціни Підвісна люстра з оригінальним потрійним плафоном золотистого кольору. Виготовлена з металу.
Усередині плафона розташований цоколь Е27, що підходить для ламп різної потужності та температури світла, забезпечуючи цією зручністю у виборі освітлення.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, кухні, над обіднім столом, кабінеті, над кухонним островом, залі.
Максимальна висота підвісу 200 см., мінімальна — 50 см Розмір плафона 44х44 см. Під'єднується до мережі змінної напруги 230 В за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Форма | коло |
| Тип приміщення | люстри для залу, дитячої , спальні, кухні. |
| Колір плафона | золото |
| Розмір стельової основи | 12х2см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | E27 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Максимальна висота підвісу | 200см |
| Мінімальна висота підвісу | 50см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 51х51х55см |
| Вага | 3,6кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Чашка, Горщик |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3600 г |
| Діаметр | 44 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 20 см |
| Максимальна потужність лампи | 20 Вт |
| Мінімальна висота підвісу | 50 см |
| Цоколь | E27 |