



2 685 ₴
Показати оптові ціниЧудовий зразок з'єднання класичних форм и традиций із сучасними технологічними можливостями, може стати перлиною з потужним світловим функціоналом у вашому інтер'єрі.
Люстра має білі плафони встановлені на металевій основі прикрашеним натуральним деревом.
Родзинка моделі — просторі плафони, світло яких покриває більшу частину простору, вони мають стандартний цоколь E27, що дає змогу самостійно підібрати лампочку необхідної яскравості, температури світіння, а за потреби замінити.
Наповнюючи приміщення приємним для очей світлом ця люстра створена, щоб дарувати затишок у вітальні, спальні або залах готелів кафе та ресторанів, у стриманому елегантному скандинавському минималистичном стиле.
Діаметр люстри 65 см, висота 43 см
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046538-lampa-edisona-filament
За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Довжина: | 65 |
| Ширина | 65 |
| Висота | 43см |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафонів | білий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | A60 |
| Кількість ламп | 6 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал корпусу | метал, дерево |
| Тип | накладний |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий, Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 см |
| Діаметр | 65 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 65 см |