


5 152 ₴
Показати оптові ціниВи заплутані добіром якісної, стильної, світлодіодної, люстри для свого дому? Світлодіодні люстра Ardero AL6121ARD 72W STORIA LED може стати для вас одним із гідних придбань. Ви недарма прикметили модель Ardero AL6121ARD 72W STORIA .
Промені з металу пофарбовані в благородне поєднання чорного із золотом мають у своєму завершенні всієї композиції оригінальні споти різної висоти та діаметра пофарбовані в такий самий колір. Розсіювачі виготовлені з високоякісного акрилу.
Загальна висота люстри 400 мм.
Модель має додатковий режим декоративної підсвітки, за якої стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо.
Пульт із пам'яттю керує режимами підсвічування та світлової температури.
Наповнюючи приміщення світінням різних відтінків, ця люстра створена, щоб дарувати затишок у вітальні, спальні або залі, а також ресторанах, кафе та готелів.
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Довжина: | 1030 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Висота | 400 мм |
| Колір корпусу | чорний, золото |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | акрил, пластик |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 3000K--6500K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 72W |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 4650Лм |
| Світлова температура | 3000-6500К |
| Колір світіння | регульований |
| Пульт ДК | є |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 72 Вт |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4650 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 103 см |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 403 см |