







414 ₴
Показати оптові ціниМодель з вишуканими сучасними геометричними формами архітектурне підсвічування виготовлена з алюмінію в чорному кольорі з високоякісним скляним розсіювачем. Архітектурний світильник DH0120ARD це цікавий штрих а також творче функціональне рішення для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель і ландшафтів, будучи прикрасою та підкресленням екстер'єру
Опис товару
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Цоколь | GX53 |
| Розміри | |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |