






2 446 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з вишуканим сучасним геометричним дизайном у формі безперервної вигнутої світлової лінії виготовлена з алюмінію у чорному кольорі з високоякісним акриловим розсіювачем.
Вона може стати прикрасою інтер'єрів будинків і квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Люстра обладнана функцією керування режимами світіння, можна плавно регулювати яскравість і колір світіння або перемикати режими за допомогою пульта, який можна використовувати й з іншими моделями з цієї серії.

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Потужність ламп | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тип | підвісна люстра |
| Потужність світлового потоку | 3200Лм |
| Світлова температура | 3000-6000K |
| Дистанційний пульт | Да |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | силікон |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 630*360*100 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Овал |
| Форма плафона | Овальна, Квітка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 36 см |