





450 ₴
Показати оптові ціниСтильний інтер'єрний функціональний світильник з лампою Led потужністю 16W виготовлений із якісного металу, розсіювач виготовлений із міцного довговічного акрила.
Призначений для освітлення й інтер'єрного підсвічування житлових приміщень будинків, квартир, а також ресторанів і кафе.
Модель може використовуватися як бра або декоративного акцентного підсвічування певних зон і елементів.
Режими роботи (світіння) керуються за допомогою типового настінного вимикача.
Правильне розташування світлодіодів у світильнику сприяє рівномірному освітленню в приміщенні.
Монтаж легкий і надійний.
Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Потужність | 12W | |
| Напруга живлення | 230 В | |
| Тип | накладний | |
| Світловий потік | 1020 Лм | |
| Світлова температура | 3000-6500K | |
| Термін експлуатації | 25000ч | |
| Кольоропередавання | >=80Ra | |
| Гарантія | 12 міс | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал розсіювача | акрил | |
| Колір корпусу | білий | |
| Температура світіння | регулюється | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1020 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 175 мм |