






3 887 ₴
Показати оптові ціниВи заплутані добіром якісної, стильної, світлодіодної, люстри для свого дому? Світлодіодні люстра Ardero AL6197ARD SCANDY може стати для вас одним із гідних придбань. Ви недарма прикметили цю модель.
Промені з металу пофарбовані в благородне поєднання чорного із золотом мають у своєму завершенні всієї композиції оригінальні споти різної висоти та діаметра, має оригінальні елементи з натурального дерева. Розсіювачі виготовлені з високоякісного акрилу.
Загальна висота люстри 210 мм.
Пульт із пам'яттю керує режимами підсвічування та світлової температури.
Наповнюючи приміщення світінням різних відтінків, ця люстра створена, щоб дарувати затишок у вітальні, спальні або залі, а також ресторанах, кафе та готелів.
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Довжина: | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 210 мм |
| Колір корпусу | чорний, золото |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | акрил, дерево |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 3000K--6500K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 70W |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 5200Лм |
| Світлова температура | 3000-6500К |
| Колір світіння | регульований |
| Пульт ДК | є |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 70 Вт |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Діаметр | 75 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 75 см |