



1 052 ₴
Показати оптові ціниСучасна енергоефективна люстра з незвичайним технічним рішенням виготовлена в мінімалістичному стилі, наповнює приємним розсіяним світлом приміщення в будинках, квартирах, ресторанах і кафе, а також промислових та освітніх установах.
Призначений для встановлення на стелі або стінах
Добре розсіяне світло декількох світильників забезпечує достатню покриття навіть для дуже великих приміщень, створюючи комфортне середовище для роботи або відпочинку.
Основа виготовлена з металу, а розсіювач із довговічного пластику, що не старіє.
Люстра гармонійно поєднується з більшістю стилів у найрізноманітніших інтер'єрах.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 40W |
| Напруга | 230B |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 3000Lm |
| Світлова температура | 4000K |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Джерело світла | LED |
| CRI | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | чорний |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Розмір | 378х62 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Модель стане прикрасою |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.2 см |
| Діаметр | 37.8 см |
| Довжина | 37.8 см |
| Ширина | 37.8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |