



1 889 ₴
Показати оптові ціниСучасна енергоефективна люстра з незвичайним технічним рішенням виготовлена в мінімалістичному стилі, наповнює приємним розсіяним світлом приміщення в будинках, квартирах, ресторанах і кафе, а також промислових та освітніх установах.
Потужність 60 Вт забезпечує достатнє освітлення навіть для великих приміщень, створюючи комфортне середовище для роботи або відпочинку.
Основа виготовлена з металу, а розсіювач із довговічного пластику, що не старіє.
Люстра гармонійно поєднується з більшістю стилів у найрізноманітніших інтер'єрах.
Світлова температура і яскравість має регулювання з пульта ДК.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 230B |
| Серія | Nova |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 4500Lm |
| Світлова температура | 2700-6500K |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Джерело світла | LED |
| CRI | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Розмір | 500х100 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |

|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Модель стане прикрасою |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |