



2 864 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова підвісна — це ідеальне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в різних інтер'єрах. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність. Плафони виготовлені зі скла з білим колірним відтінком.
Вона підходить для використання з лампами різного типу, світлодіодними або філаментними, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Площа освітлення до 20 кв. м
Прозорий вид плафона додає виробу елегантності, а відсутність декоративних елементів робить його універсальним для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Площа освітлення до 20 кв. м
Люстра має можливість заміни плафонів у разі їх пошкодження.
Діаметр люстри 550 мм, висота 360 мм.
Термін гарантії становить 24 місяці років свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E14 робить заміну ламп зручною і простою.
Допустима потужність для ламп 15 Вт.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Ця люстра стельова підвісна — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Модельний ряд Olivia: https://svetotechnika.com.ua/ua/p2508291155-bra-ardero-bl1110.html
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14
За посиланням можна подивитися інші люстри на підвісі або бра:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244736-bra-pod-smennuyu

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія | Olivia |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | P45 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | білий |
| Кількість ламп | 5 |
| Розмір | 550х550х360 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Прямокутна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 75Вт |