





2 393 ₴
Показати оптові ціниКорпус світильника виготовлений із гіпсу в благородному кольорі патини з характерними текстурованими лініями, що надають приладу особливої глибини та фактурності.
Центральним елементом композиції є сферичний білий плафон діаметром 14 см, створений за допомогою технології 3D-друку. Він гармонійно розташований у глибині гіпсової основи, створюючи ефект перлини.
Світильник має діаметр 24 см і відступ від стіни на 20 см, що забезпечує оптимальне розсіювання світла.
Цоколь G9 дає змогу використовувати сучасні енергоефективні лампи, робить бра функціональним і простим в експлуатації, а заміну ламп зручному та комфортному.
Цей світильник ідеально доповнить інтер'єри в стилі мінімалізм, неокласика, сучасний скандинавський і середземноморський стиль.
Особливо добре він матиме вигляд у просторах із нейтральною колірною гамою, де стане акцентним елементом дизайну, створюючи затишну атмосферу розсіяного світла.
Потужність світла та його світлова температура залежить від моделі лампочки з цоколем G9
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | патину |
| Колір плафона | білий |
| Відступ від стіни | от 20см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Джерело світла, лампа (цоколь) | G9 |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Матеріал корпусу | гіпс |
| Розмір монтажної планки | 9см |
| Розмір паковання | 51х31х20см |
| Вага | 1,6кг |
| Ширина | 24 см |
| Довжина: | 24 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Неокласицизм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 95 мм |