







2 768 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник, незвичайний і стильний прилад для створення унікальної атмосфери у вашій квартирі та будинку.
Світильник настінний стане неповторним акцентом у будь-якому приміщенні, спроможний додати елегантності та вишукування у Ваш побут та інтер'єр.
Настінний світильник обладнаний вбудованим блоком живлення й споживає всього 14 Вт енергії за живлення від мережі 220 В. Довгі лінії створюють неповторний ефект.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для читання перед сном, передпокою для оформлення вхідної зони, ванною кімнатою над дзеркалом, гардеробною або вітальнею. Світлодіодна стрічка вбудована в настінну світлову площину, яка заощаджує енергію й електрику має тривалий термін експлуатації.
Довжина світильника 120 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті. Світильник настінний світлодіодний має лінійний розсіювач, що перетворює зовнішню світлову площу з точкової на довгу та велику.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Світильник настінний бра на стіну — інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Ширина | 6 см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Відступ від стіни | 6 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір стельової основи | 13х6х3см | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 13см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Потужність лампи | 14Вт | |
| Вага | 1.3кг | |
| Розмір паковання |
|

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 14 Вт/год |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |