







2 111 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник, незвичайний і стильний прилад для створення унікальної атмосфери у вашій квартирі та будинку.
Світильник настінний стане неповторним акцентом у будь-якому приміщенні, спроможний додати елегантності та вишукування у Ваш побут та інтер'єр.
Настінний світильник обладнаний двома led джерелами 7W (елемент) + 3 W (спот), вбудованим блоком живлення від мережі 220 В. Довгі світлові лінії створюють неповторний ефект.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для читання перед сном, передпокою для оформлення вхідної зони, ванною кімнатою над дзеркалом, гардеробною або вітальнею. Світлодіодна стрічка вбудована в настінну світлову площину, яка заощаджує енергію й електрику має тривалий термін експлуатації.
Довжина та ширина світильника 18 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті. Світильник настінний світлодіодний має лінійний розсіювач зі спотом, що перетворює зовнішню світлову площу на точкову і велику.
Вмикання та вимикання здійснюється за допомогою двох вбудованих у корпус вимикача.
Світильник настінний бра на стіну — інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Колір корпусу | чорно-білий |
| Колір плафона | білий матовий |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Наявність вимикача на корпусі | є, 2 шт. |
| Розмір стельової основи | 18х3см |
| Світлова температура | 4000K |
| Цоколь | led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Потужність | 10Вт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 1кг |
| Розмір паковання | 20х20х10 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | LED module |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна, Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |