





298 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Сучасна модель архітектурного підсвічування виготовлена з металу в чорному кольорі з вбудованою світлодіодною лампою потужністю 3W зі світловою температурою 3000K
Архітектурний світильник Ardero DH1020ARD — це цікавий штрих, а також творче функціональне рішення для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель, ландшафтів, є прикрасою з підкресленням екстер'єру та поєднуючись із багатьма елементами архітектури та ландшафту.
Міцний корпус світильника забезпечує стійкість до пилу та вологи, а також дає змогу досягти його довготривалого використання у різних погодних умовах. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Напруга живлення | 90-265В | |
| Тип світильника | вбудований | |
| Джерело світла | LED | |
| Потужність | 3W | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту від довкілля | IP54 |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Форма плафона | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 4.7 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Ширина | 8.5 см |