





4 041 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра у формі витонченого дерев'яного листа поєднує в собі природну органічну естетику та стиль сучасного минимализма.
Металева основа з імітацією деревини передає теплу текстуру та природний візерунок волокон, створюючи ефект натурального матеріалу.
У центрі композиції розташований білий плафон із пластику діаметром 6 см. схожий на світну краплю або перлину, що м'яко підсвічує простір кімнати. Плавні вигнуті лінії корпусу, схожі на екзотичний листочок, додають світильнику елегантну динаміку.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led підсвіткою потужністю 6W з м'яким розсіяним світлом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В. Оригінальні світлові лінії створюють неповторний візуальний ефект.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для передпокою для оформлення вхідної зони, гардеробної або вітальні. Вбудовані світлодіоди заощаджують енергію й електрику має тривалий термін експлуатації.
Довжина: світильника 63 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Світильник настінний стане неповторним акцентом у будь-якому приміщенні, спроможний додати елегантності та вишукування у Ваш побут та інтер'єр.
Опис товару
| Колір корпусу | коричневий | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | 11см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір стельової основи | 10х5 см | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Лампа | led | |
| Розмір плафона | 6 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 9см | |
| Потужність | 6 Вт | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Вага | 1,6кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 22 см | |
| Довжина: | 63 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1600 г |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 220 мм |