






5 276 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра в золотом корпусе поєднує в собі сучасну естетику та вимоги функціонального освітлення.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led підсвіткою потужністю 10W з приємним нейтральним светом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В.
Витончений дизайн світильника надає інтер'єру нотки розкоші, а м'яке світло надає простору тепло та комфорт. Це бра стане не тільки джерелом світла, але й стильним декоративним елементом, що підкреслює індивідуальність вашого інтер'єру.
Довжина: світильника 43 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Матеріал розсіювача | мрамор |
| Розмір стельової основи | 30х6х3см |
| Світлова температура | 4000K |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Лампа | led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 30см |
| Потужність | 10Вт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 2,3кг |
| Розмір паковання | 56х26х11см |
| Ширина | 16,5 см |
| Довжина: | 43см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 165 мм |