







2 492 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра у формі витонченої круглої форми з гіпсу поєднує в собі природну органічну естетику та стиль сучасного минимализма.
Основа з гіпсу передає природну текстуру матеріалу та відтворює багатогранність світлових акцентів, створюючи ефект місячних пейзажів і природних чудес
У центрі композиції розташований чорний плафон з діаметром 12 см. схожий на світну краплю або перлину, що м'яко підсвічує простір кімнати. Плавні лінії корпусу, схожі на екзотичний круглий лист, додають світильнику елегантну динаміку.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led підсвіткою потужністю 4W з м'яким розсіяним світлом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В. Оригінальні світлові лінії створюють неповторний візуальний ефект.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для передпокою для оформлення вхідної зони, гардеробної або вітальні. Вбудовані світлодіоди заощаджують енергію й електрику мають тривалий термін експлуатації.
Діаметр світильника 30 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Довжина: | 30см |
| Ширина | 30см |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | чорний |
| Розмір плафона | 12 см |
| Відступ від стіни | 6,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Розмір основи | 8.5х9см |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Матеріал корпусу | гіпс |
| Розмір монтажної планки | 9см |
| Потужність | 4W |
| Вага | 2,65кг |
| Розмір паковання | 36х36х13 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Потужність | 4 Вт/год |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2650 г |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |