




5 418 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра в витонченому поєднання м'яких форм, делікатного освітлення і сучасного дизайну. Основа світильника виготовлена з металу. Плафон , що м'яко підсвічує простір кімнати з текстилю. Плавні лінії корпусу, додають світильнику елегантну динаміку.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led підсвіткою потужністю 9W з м'яким розсіяним світлом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В. Оригінальні світлові лінії створюють неповторний візуальний ефект.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для передпокою для оформлення вхідної зони, гардеробної або вітальні. Вбудовані світлодіоди заощаджують енергію й електрику мають тривалий термін експлуатації.
Довжина: світильника 33 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Довжина: | 33 см | |
| Ширина | 30см | |
| Колір основи | чорний | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | 9см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір основи | 12х2,5 см | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | текстиль | |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см | |
| Потужність | 9W | |
| Вага | 1,2кг | |
| Розмір паковання |
|

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |