


414 ₴
Показати оптові ціниДзвінок бездротовий на двері — це розумне рішення для вашого будинку. Він призначений для використання для вхідних дверей приватного будинку, котеджу, офісу чи квартири.
Забудьте про електричні дроти, як і звідки їх протягнути й про подальший косметичний ремонт.
Бездротовий дзвінок легко інтегрується у Ваш розумний будинок. Встановлення не вимагає спеціальних навичок і займає всього кілька хвилин. Блок-приймач дзвінка розташовується всередині приміщення й не залежить від розташування розеток, тому що працює повністю від батарейок.
Завдяки роботі на батарейках дзвінок повністю безпечний, він не вийде з ладу та не згорить від раптового перепаду напруги.
Кнопка-передавач монтується на будь-яку вертикальну поверхню: на вхідні двері будинку, стіну в під'їзді, біля чорного входу, на вхідній групі або на калітку забору.
| Колір | чорний |
| Регулювання гучності | да |
| Рівень звукового сигналу | 120Дб |
| Дальність сигналу | 200М |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Елемент живлення кнопки | 12V23A (у комплекті) |
| Елемент живлення бази | 3х1,5В ААА (не входить до комплекту) |
| Розмір приймача (база) | 94х75х24мм |
| Розмір кнопки | 53х53х20мм |
| Гарантія | 1 рік |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне використання |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість мелодій | 38 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Ступінь захисту кнопки | IP20 |
| Розміри | |
| Висота кнопки | 20 мм |
| Довжина кнопки | 53 мм |
| Ширина кнопки | 53 мм |
| Розмір бази | 94х75х24мм |
| Розмір кнопки | 53х53х20мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи живлення бази | 3х1,5В AAA |
| Елементи живлення кнопки | 12V/23A(+) |