




2 205 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник Бра на стіну — не просто світильник настінний, це візуальний світловий декоративний витвір мистецтва, що прикрашає простір, чи то вітальня, спальня, кухня, чи то передпокій.
Чорна металева основа надає моделі виразності, а матовий розсіювач, що проходить по всьому контуру, м'яко розсіює світло, створюючи затишну атмосферу.
Підходить для зонального освітлення коридору, передпокою або кухонного простору.
Вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла 4000K створюють комфортне світло як робочих зонах, так і в зонах відпочинку, гарантуючи м'яке й економне електроосвітлення приміщень і тривалий термін експлуатації.
Потужність 18 Вт. Довжина 80 см
Встановлення можливе як у горизонтальному, так і вертикальному положенні робить модель ще універсальнішою.
Опис товару
| Довжина: | 80см |
| Ширина | 6 см |
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 3,5см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Розмір стельової основи | 74х4х3см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 74 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 18W |
| Вага | 1кг |
| Розмір паковання | 83х8х5 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 18 Вт |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 6 см |