


1 960 ₴
Незвичайний дизайн цього світильника в корпусе з вигнутим LED-контуром формує динамічну фігуру, що схожа на музичний символ з м'якою архітектурною лінією.
Настінний світильник має основа в чорному кольорі виготовленого з металу.
Бра вписується в настінні композиції, акцентне освітлення або декоративні зони для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичного мінімалізму.
Світильник має одне джерело led потужністю 7W. живленням від джерела змінного струму 230 В. Довжина бра 60 см. Ширина 15 см.
Увімкнення вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів у комплекті.
Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 15см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Відступ від стіни | 6 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 25 см | |
| Розмір стельової основи |
|
|
| Тип монтажа |
|
|
| Потужність | 7W | |
| Розмір паковання | 64х13х7 см | |
| Вага | 0,5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 7 Вт/год |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 150 мм |