


2 466 ₴
Показати оптові ціниДизайн цього світильника в корпусе з вигнутим LED-контуром формує єдину архітектурну ідею певного дизайну, з подовженими лініями, що доглядають у перспективі всього малюнка. Дає змогу створювати дзеркальні або асиметричні лінії.
Настінний світильник має основа в чорному кольорі виготовленого з металу.
Бра вписується в композиції для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичного мінімалізму.
Світильник має одне джерело led потужністю 13W. живленням від джерела змінного струму 230 В. Довжина бра 100 см. Ширина 16 см.
Увімкнення вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів у комплекті.
Опис товару
| Довжина: | 100см | |
| Ширина | 16см | |
| Розташування | праве | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Відступ від стіни | 6 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 30см | |
| Тип монтажа |
|
|
| Потужність | 13W | |
| Розмір паковання | 102х18х8 см | |
| Вага | 0,8кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 13 Вт/год |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 160 мм |