





1 991 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник — це функціональне й одночасно елегантне — рішення для освітлення вашого інтер'єру у вітальні спальні або офісі.
Світильник має довжину 90 см, що дає змогу рівномірно освітити велику площу. Виготовлений із якісних матеріалів металу, настінний світильник має міцну та довговічну конструкцію.
Він виготовлений у сучасному стилі, який підійде до більшості інтер'єрів.
Завдяки своїй лінійній формі світильник створює ефект динамічності та гармонійно вписується в загальний дизайн кімнати.
Світильник обладнаний лінійним LED джерелом потужністю 13 Вт, що забезпечує яскраве та рівномірне освітлення.
Бра легко встановлюється вертикально або горизонтально на стіну за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту.
Настінний світильник — це стильне та практичне рішення для вашого освітлення.
Опис товару
| Довжина: | 90см | |
| Геометричне розташування | вертикальне, горизонтальне | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Відступ від стіни | 4 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см | |
| Тип монтажа |
|
|
| Потужність | 13W | |
| Розмір коробки | 93х12х12см | |
| Вага | 0,6кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 13 Вт/год |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 900 мм |