






1 394 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник — це функціональне й одночасно елегантне — рішення для освітлення вашого інтер'єру у вітальні спальні або офісі.
Світильник має довжину 60 см, що дає змогу рівномірно освітити велику площу. Виготовлений з якісних матеріалів акрилу, металу, настінний світильник має міцну та довговічну конструкцію.
Він виготовлений у сучасному стилі, основа кольору латуні, який підійде до більшості простих і вишуканих інтер'єрів.
Завдяки своїй лінійній формі світильник створює ефект динамічності та гармонійно вписується в загальний дизайн кімнати.
Під час роботи текстура світильника створює ефект блиску та переливів.
Світильник обладнаний лінійним LED джерелом потужністю 5 Вт, що забезпечує яскраве та рівномірне освітлення.
Бра легко встановлюється вертикально або горизонтально на стіну за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту.
Настінний світильник — це стильне та практичне рішення для вашого освітлення.
Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 10см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Відступ від стіни | 4 см | |
| Матеріал плафона | акрил | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 9см | |
| Розмір стельової основи | 10см | |
| Тип монтажа |
|
|
| Потужність | 5W | |
| Розмір коробки | 62х12х11см | |
| Вага | 0,7кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 700 г |